فقط با این آدرس وارد سایت شوید

آدرس اصلی 
سايت سايمنتولوژي - فرادرماني
WWW.ERFANEKEIHANI.COM

آخرین اخبار

به نام بي نام او
قابل توجه همراهان محترم عرقان کيهاني (حلقه)
گروه خبري سايت
محمدعلی طاهری وکیل جدید خود را معرفی کرد
خلیلی روز شنبه17مرداد با حضور در زندان و امضای وکالت‌نامه‌اش توسط محمدعلی طاهری به عنوان وکیل جدید او برای مرحله تجدیدنظرخواهی معرفی شد
به گزارش خبرنگار ایلنا، سعید خلیلی که قبلا از طرف خانواده طاهری به عنوان وکیل و برای پیگیری برخی شکایات آنها نسبت به مطالب برخی سایت‌ها انتخاب شده بود، روز شنبه17مرداد با حضور در زندان و امضای وکالت‌نامه‌اش توسط محمدعلی طاهری به عنوان وکیل جدید او برای مرحله تجدیدنظرخواهی معرفی شد.
وکیل طاهری گفت: در این دیدار آقای طاهری عنوان کرد که قبلا به شیوه‌های مختلف حسن‌نیت خود را نشان داده و اعلام کرده است که اگر به خاطر اقدامات او  سوءتفاهم‌هایی ایجاد شده، کلاس و درس و هر فعالیتی در زمینه عرفان را تعطیل خواهد کرد.
خلیلی ادامه داد: در این دیدار طاهری نسبت به نتایج پیگیری‌های حقوقی در مرحله تجدیدنظر امیدوار بود و درخواست کرد به عنوان وکیل او در این مرحله اقدامات دفاعی جدی‌تری صورت گیرد و معتقد بود برخی نقل قول‌ها در دادنامه به هیج وجه متعلق به او نیست و برگرفته از جزوه یکی از شاگردان اوست که جلای وطن کرده و مطالبی را به عنوان اعتقادات عرفان حلقه جعل کرده است.
وی همچنین گفت: موکلم عنوان کرد گفت‌وگوها و مکاتباتی با مراجع عظام داشته که به‌زودی نتایج آن به اطلاع عموم خواهد رسید و به دادگاه تجدید نظر نیز ارائه خواهد شد.
 
خلیلی افزود:  از همه کسانی که حسن نیت دارند، درخواست داریم از انتشار اخبار تایید نشده از سوی خانواده و وکیل طاهری و طرح شایعات خودداری کنند.
وکیل طاهری ضمن تشکر از مساعدت قاضی دادگاه بدوی در تسریع بخشیدن به امضای وکالت‌نامه و انجام ملاقات با موکل خود اعلام کرد: تا پیش از انقضای مهلت تجدیدنظرخواهی لایحه دفاعیه خود را با دلایل و مدارک متقن تسلیم خواهیم کرد و اطمینان داریم که در یک رسیدگی کاملا حقوقی حکم صادره نقض خواهد شد.
صفحه رسمي سايت سايمنتولوژي فرادرماني در لاين
http://line.me/ti/p/@uqw4341j
منبع خبر : ایلنا
#سايت_سايمنتولوژي_فرادرماني
#استاد_محمد_علي_طاهري
#انجمن_مستر_عرفان_کيهاني_حلقه
#سايت_خبري_عرفان_حلقه
#Mediaerfanekeihani
#erfanekeihani
Buzz it!Digg it!Share in FacebookTweet it!

+1
Powered by www.mahsanco.ir

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مقالات استاد محمد علي طاهري

گزيده

ورود اعضا / عضویت

نظرسنجی

آيا بيماري هاي شما با فرادرماني درمان شده اند؟

آمار بازدیدکنندگان

566614845
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه قبل
مجموع
237
9112
29793
17562108
234170
316947
566614845

Server Time: 2020-02-25 00:35:34

Google Translator

معرفی سایت به دوستان


Design BY ErfaneKeihani.tk