فقط با این آدرس وارد سایت شوید

آدرس اصلی 
سايت سايمنتولوژي - فرادرماني
WWW.ERFANEKEIHANI.COM

شعور-ضد-شعور

تسخیر و محور وجودی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

میدانیم که مورد تسخیر قرار میگیریم و میدانیم که همگی آلوده هستیم .

 

میدانیم که ورود به فاز منفی باعث تسخیر است . کاملا درست . ولی برای جلوگیری چکارکنیم ؟ ایا فقط نرفتن به فاز منفی راه چاره است ؟ و با اینکار مشکلات تمام است ؟

 

بهتر است در این مورد بیشتر بدانیم . زبان اصلی ما انسانها زبان تشعشعات است . قبل از اینکه ما تصمیم گرفته باشیم که برویم فاز منفی و یا فاز مثبت تشعشع ما در حال ارسال است  . این تشعشعات در همه حال با ماست و در همه حال از ما ساطع میگردد . این تشعشعات یک تشعشع نیست یعنی اینکه ما در یک لحظه که مثلا شاد هستیم و خوشحال فقط تشعشع مثبت ارسال نمیکنیم ممکن است همان زمان تشعشع منفی هم داشته باشیم . مثلا در مورد غیرارگانیک های پاسدار جهان هستی که وظیفه پاسداری از هستی را دارند ممکن است ما در یک حالت بسیار شاد و خوشحال شاخه درختی را بشکنیم  ایا این "حالت شاد بودن ما" و بودن در فاز مثبت مانع از انجام وظیفه این غیرارگانیک ها خواهد شد ؟ مسلما نه چون در این صورت قانون الهی نقض خواهد شد .

 

پس ما همزمان دارای تشعشعات بسیاری هستیم که وارد هستی میکنیم . در عرفان هدف کلی برآیند مثبت از این تشعشعات هست . یعنی ما داریم به سمتی حرکت میکنیم که همه تشعشعات ما میل به مثبت پیدا کند . اینکار چگونه انجام میشود ؟ مسلما تلاش و خواستن و غیره در این مسئله جایی ندارد . یک مسئله میماند و آن رفتن در اتصال هست . هر یک از ارتباطات و اتصال ها از زاویه ای ما را با هستی همفاز و همسو میکند . وقتی ما بیشتر و بیشتر مقیم اتصال ها باشیم بیشتر و بیشتر بسمتی حرکت میکنیم که برآیند تشعشعات ما مثبت و مثبت تر باشد .

 

تنها رفتن در اتصال تشعشع دفاعی باعث پاکسازی ما نخواهد شد . عوامل دیگری هم در این مسئله دخیل هستند . یکی از عوامل مهم در این مسئله محور وجودی هست . محور وجودی در واقع همان بحث برآیند تشعشعات ماست . تا زمانی که ما مثلا وارد تشعشع شرک شدیم ( که استاد آنرا خطرناکترین نوع تشعشع منفی میداند ) این تشعشع شرک از ما ساطع خواهد شد حال اگر حتی ما در وضعیت مثبت باشیم . و ساطع شدن این تشعشعات نه تنها باعث جذب بیشتر غیر ارگانیک ها خواهد شد بلکه غیر ارگانیک های موجود را هم بیشتر بر ما مسلط تر خواهد کرد .

 

یک راه حل بیشتر نداریم . اتصال بیشتر و اشتیاق بیشتر . تا کم کم بسمتی حرکت کنیم که محور وجودیمان و برآیند تشعشعاتمان بیشتر مثبت شود تا از نفوذ عوامل شیطان جلوگیری کنیم .

 

 با تشكر  دمی با یار

Buzz it!Digg it!Share in FacebookTweet it!

0
Powered by www.mahsanco.ir

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مقالات استاد محمد علي طاهري

گزيده

ورود اعضا / عضویت

آمار بازدیدکنندگان

564987410
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه قبل
مجموع
3228
12358
34192
15921394
188032
305305
564987410

Server Time: 2019-09-17 05:34:09

Google Translator

معرفی سایت به دوستان


Design BY ErfaneKeihani.tk