فقط با این آدرس وارد سایت شوید

آدرس اصلی 
سايت سايمنتولوژي - فرادرماني
WWW.ERFANEKEIHANI.COM

شعور-ضد-شعور

تسخیر و محور وجودی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

میدانیم که مورد تسخیر قرار میگیریم و میدانیم که همگی آلوده هستیم .

 

میدانیم که ورود به فاز منفی باعث تسخیر است . کاملا درست . ولی برای جلوگیری چکارکنیم ؟ ایا فقط نرفتن به فاز منفی راه چاره است ؟ و با اینکار مشکلات تمام است ؟

 

بهتر است در این مورد بیشتر بدانیم . زبان اصلی ما انسانها زبان تشعشعات است . قبل از اینکه ما تصمیم گرفته باشیم که برویم فاز منفی و یا فاز مثبت تشعشع ما در حال ارسال است  . این تشعشعات در همه حال با ماست و در همه حال از ما ساطع میگردد . این تشعشعات یک تشعشع نیست یعنی اینکه ما در یک لحظه که مثلا شاد هستیم و خوشحال فقط تشعشع مثبت ارسال نمیکنیم ممکن است همان زمان تشعشع منفی هم داشته باشیم . مثلا در مورد غیرارگانیک های پاسدار جهان هستی که وظیفه پاسداری از هستی را دارند ممکن است ما در یک حالت بسیار شاد و خوشحال شاخه درختی را بشکنیم  ایا این "حالت شاد بودن ما" و بودن در فاز مثبت مانع از انجام وظیفه این غیرارگانیک ها خواهد شد ؟ مسلما نه چون در این صورت قانون الهی نقض خواهد شد .

 

پس ما همزمان دارای تشعشعات بسیاری هستیم که وارد هستی میکنیم . در عرفان هدف کلی برآیند مثبت از این تشعشعات هست . یعنی ما داریم به سمتی حرکت میکنیم که همه تشعشعات ما میل به مثبت پیدا کند . اینکار چگونه انجام میشود ؟ مسلما تلاش و خواستن و غیره در این مسئله جایی ندارد . یک مسئله میماند و آن رفتن در اتصال هست . هر یک از ارتباطات و اتصال ها از زاویه ای ما را با هستی همفاز و همسو میکند . وقتی ما بیشتر و بیشتر مقیم اتصال ها باشیم بیشتر و بیشتر بسمتی حرکت میکنیم که برآیند تشعشعات ما مثبت و مثبت تر باشد .

 

تنها رفتن در اتصال تشعشع دفاعی باعث پاکسازی ما نخواهد شد . عوامل دیگری هم در این مسئله دخیل هستند . یکی از عوامل مهم در این مسئله محور وجودی هست . محور وجودی در واقع همان بحث برآیند تشعشعات ماست . تا زمانی که ما مثلا وارد تشعشع شرک شدیم ( که استاد آنرا خطرناکترین نوع تشعشع منفی میداند ) این تشعشع شرک از ما ساطع خواهد شد حال اگر حتی ما در وضعیت مثبت باشیم . و ساطع شدن این تشعشعات نه تنها باعث جذب بیشتر غیر ارگانیک ها خواهد شد بلکه غیر ارگانیک های موجود را هم بیشتر بر ما مسلط تر خواهد کرد .

 

یک راه حل بیشتر نداریم . اتصال بیشتر و اشتیاق بیشتر . تا کم کم بسمتی حرکت کنیم که محور وجودیمان و برآیند تشعشعاتمان بیشتر مثبت شود تا از نفوذ عوامل شیطان جلوگیری کنیم .

 

 با تشكر  دمی با یار

Buzz it!Digg it!Share in FacebookTweet it!

0
Powered by www.mahsanco.ir

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مقالات استاد محمد علي طاهري

گزيده

ورود اعضا / عضویت

نظرسنجی

آيا بيماري هاي شما با فرادرماني درمان شده اند؟

آمار بازدیدکنندگان

566317087
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه قبل
مجموع
5148
8695
5148
17280692
253359
314100
566317087

Server Time: 2020-01-25 13:56:55

Google Translator

معرفی سایت به دوستان


Design BY ErfaneKeihani.tk