فقط با این آدرس وارد سایت شوید

آدرس اصلی 
سايت سايمنتولوژي - فرادرماني
WWW.ERFANEKEIHANI.COM

مقالات سایت

رند شاهد بازی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

به نام بي نام اوهفت منزل از هفت شهرگستردگی وجود را طی کرده بودم که ندایی دائما مرا به خود می خواند ! اما نه برای خود ! راهی بیابان تفتیده عظمت بیکرانی ها شدم ! درعطش شوق به پای دیوار سربه فلک کشیده منزل رسیده بودم ! بی تاب درپی یافتن در و داخل شدن به آن در گرداگرد منزل بارها سعی کردم ! بارها طواف و سنگهای سیاه و سفید ارکان آنرا استلام نمودم ! اما خیر ! انگار استاد و معمار منزل هیچ دری را برای ورود به آن طرح نکرده بود ! حیران بودم که این چه صنعت است ؟ به دنبال سایه ای از دیوار منزل بودم تا کمی بیا سایم ! با نگاهی به سایه خود بر زمین ! دریافتم ! شگفتا !خورشید انگار عمود برمنزل است و دیوار های آن بر زمینش  سایه ندارد ! وخورشید، در مجازی کامل به حقیقت منزل و چون نقشی بر سینه مجازتر آسمان ! درطلوعی بدون غروب ! پشت به دیوار به قصد بازگشت ! در حیرتی عظیم ! در ذهن گذراندم  این چه دعوت است ؟ خواندی ! آمدم  ! شاید بیخود آمدم ! از پشت دیوار ندایی برآمد و سوالی ! هنوز به خود نیامدی ؟  توای که با خود آمدی!؟ اگر که بی خود آمده بودی ! آنگاه در می یافتی !

با وجد پرسیدم : برای دریافتن چه کنم ؟ گفت : خود را واگذار تا  محرم شوی ! رمی کن هرچه که غیرازمن است و ذبح کن هرچه از خود می دانی  ! خواستم بگویم  من از خود چیزی ندارم !  به ناگاه دریافتم که در این کلام  باز از خود و من سخن می گویم ! از دریافتن این ادراک بود که سایه من هم از زمین محو شد و حقیقتی یافتم !درهای بیشماری برگرداگرد دیوار این منزل برای ورود آشکار گشت! در یافتم ! و در یافتم !

در خواندنی دیگر خواند مرا که ( ادخلنی ) مبهوت تر و وامانده تر از همیشه  بودم که این چه بازی است ؟ از کدام در وارد شوم ! چرا که به عقل مسلما هرباب آن ورود به اقیانوسهایی با طبقات و ژرفای مختلف ادراک و آگاهی بود ! ویافته بودم قانون بازی را که دیگرپرسش و پاسخی در کار نیست ! اختیار کردم به یکباره از تمام در ها وارد شوم ! وارد شدم به سلام .

ادْخُلُوهَا بِسَلاَمٍ آمِنِينَ  


 
حافظ شراب و شاهد و رندی نه وضع تست

فی الجمله می کنی و فرو می گذارمتبا این اداراک می توانم که بگویم :

رند متحرکی است که در صفحه هستی دائما بین دو بردار حقیقت هستی و واقعیت هستی از منظر های مختلف با نسبت کمیت و کیفیت های متفاوت  شاهدی کرده تا به ادراک و انطباق عقل وعشق برسد.

 

نويسنده : جوشقاني

Buzz it!Digg it!Share in FacebookTweet it!

+1
Powered by www.mahsanco.ir

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مقالات استاد محمد علي طاهري

گزيده

ورود اعضا / عضویت

نظرسنجی

آيا بيماري هاي شما با فرادرماني درمان شده اند؟

آمار بازدیدکنندگان

566554389
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه قبل
مجموع
8240
9635
37776
17494627
173714
316947
566554389

Server Time: 2020-02-18 21:50:34

Google Translator

معرفی سایت به دوستان


Design BY ErfaneKeihani.tk