کلیک کنیدf
 
>> تـــــوجه <<
برای ورود به صفحات اصلی روی عکس کلیک کنیذ
 
 

مقالات سایت

واکنش عوامل شبکه قدرت در جهان نسبت به آگاهی اینتریونیورسالی

(روح جمعی را در یابیم و کار در این بستر حقیقت نه مجاز را بهتر بیازمائیم و بیاموزیم)

بسیارجای خرسندی است وقتی دیده می شود که دوستان بسیاری جدا از پیگیری و رسیدگی حقوقی و واکنشهای ژورنالیستی، نسبت به حمله دیدگاهها "بینشی کل نگر و خدا محور" داشته و امروز، به فعالیتهای آگاه سازی اعضای مجموعه پرداخته و از کم و کیف وقایعی که عموما دوستان... صرفا و فقط و فقط روی مسئله عرفان ح.ل.ق.ه متمرکز و برخی تصور کرده پرونده و موارد اتهام منتسب فقط به استاد بوده و بس ! می پردازند !

اما با نگاهی دیگر می توان پی برد، وقتی تفکر و سنگ بنای آگاهی ( اینتریونیورسالی ) را در این زمان بنا گذاشته می شود، مسلما نه تنها جامعه ما بلکه تمام دنیا به آن واکنش های متفاوت و متناسب با وضعیت موجود خود ( تضادها ی بینشی و رفتاری خود به مانند یک بیمار ) از خود نشان خواهند داد؛ و امروز همه قدرتهای جهانی عزم جزم کرده با لطایف الحیل، حتی با نام های فریبنده سازمان حقوق بشر، با پشتیبانی عظیم رسانه ای، که هدفی جز به بند کشیدن نوین " حتی تحت عنوان نظم و نظامهای نوین جهانی " انسان و انسانیت نبوده و نیست با به سلطه و در خدمت در آوردن نظامهای وحدت گرای مستقل و آزاد اندیش؛ ( وام نگرفته از بینش های معمول و متداول ) سرانجام راهی برای کنترل یانابودی و حذف آن ندارند!

امروز به جهان اطراف خود نگاه کنیم ! نه به یک شهر و استان و کشور ! به کل جهان ! امروزه اصلاح الگوی خواب برای تمام مردم جهان اتفاق افتاده و پس این خواب عظیم در بیداری نسبی بر حسب " عادت " به دنبال " تعبیری " برای آن می گردند و تغییر بینش در " انتخابهایشان " و تغییر " طبایع " نرم افزاری مرسوم بین جوامع و ملتها ! آنها شاید ندانند که چه می خواهند، اما احساس " سرگشتگی و گمگشتگی می کنند" (( و بقول استاد گرامی پس از اینهمه علم ! بشر امروز دنبال بند ناف خود می گردد و همه اطلاعات و خود را در آن می بیند )) و شاید ندانند گمگشته آنها همان انسان و انسانیت است و بند نافش یا همان ریسمان الهی در وحدت است و متصل به خالق هستی که از او رزق و روزی و دانش و معرفت آکاهی و کمال می گیرد .

اما مردم جهان فهمیده اند و می دانند که به " تغییر " نیاز دارند و خسته از ادامه کسالت بار عادات فردی و جمعی. انتشار تشعشعات دفاعی در روح جمعی عوامل شبکه قدرت در جهان را به آن وا داشته تا با منبع و منابع انتشار این شعور به ستیز برخیزند. امروز از سلاح کم هزینه و کارآمد همیشگی و کهنه خود یعنی نفاق، ایجاد بدبینی و تقویت منیتها ( همان ابزارهای شیطانی ) استفاده نموده و با حفاظهای( چندین لایه خود) وارد میدان شعوری و کمال شده، بالطبع همیشه بذر نا امیدی و وسواس و عجله را در ضمیر و بستر ناخودآگاه به خودآگاه نیامده، و آماده رویش واکنش سریع رفتاری پاشیده؛ ولی خود همیشه امیدوار است و صبور و آگاه و شک ندارد غفلت همیشه راه نفوذ و تسخیر را می گشاید . فرمایشات استاد عزیز همیشه به سمت (سلّو ) و رهایی و شناوری ( سبّح لله ) بوده و هست و آغاز روزی بنام کلاس بی کلاسی و سرآغاز یک رویارویی سنگین تاریخ بشری در برش و بستری از زمان بین کمال و ضد کمال که شاید امروز نسیمی از آن طوفان به مشام می رسد.

هنوز ترفندها رو نشده و حیله ها و نیرنگها در راه است و پایان آن نیست ! ساده اندیشی است تمام توان خود را از بی نهایت کالبد وجودی، متاثر فقط از کالبد روانی خود شویم و احساس بر ما غلبه کند ! چرا که غیرارگانیک ها و حتی ارگانیک های قدرت طلب ! درکی از احساس ندارند ! اما از قابلیتها و ضعفهای این کالبد لطیف احساس و روان آگاهی کامل دارند. امروز بر ماست که " نظر " بلند و نافذ خود را، حتی در تغییر نرم افزارهای وجود بی پایان انسان ( که همه تجربه کرده ایم )، معطوف به نگاه های سطحی نکنیم؛ عمقی نگری و غواصی در اقیانوس بیکران آگاهی اینتریونیورسالی و مقابله با موجهای طوفنده را بیاموزیم، باشد که گنجهای معرفتی آن را بیابیم.

کار در روح جمعی این بستر عظیم و لایتناهی هستی را باور کنیم و با تکرار پیام "
نظر" در این بستر چون اقیانوس مواج و قوام و دوام بخشیم به امید آنکه همه شناور " سبح لله ما فى السماوات وما فى الارض " باشیم که " وهو العزيز الحكيم"

با تشکر از : همفازی

Buzz it!Digg it!Share in FacebookTweet it!

+1
Powered by www.mahsanco.ir

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مقالات استاد محمد علي طاهري

گزيده

ورود اعضا / عضویت

آمار بازدیدکنندگان

568920675
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه قبل
مجموع
14637
16021
46858
19808005
291074
347143
568920675

Server Time: 2020-09-21 19:00:06

Google Translator

معرفی سایت به دوستان


Design BY ErfaneKeihani.tk