فقط با این آدرس وارد سایت شوید

آدرس اصلی 
سايت سايمنتولوژي - فرادرماني
WWW.ERFANEKEIHANI.COM

مقالات سایت

واکنش عوامل شبکه قدرت در جهان نسبت به آگاهی اینتریونیورسالی

(روح جمعی را در یابیم و کار در این بستر حقیقت نه مجاز را بهتر بیازمائیم و بیاموزیم)

بسیارجای خرسندی است وقتی دیده می شود که دوستان بسیاری جدا از پیگیری و رسیدگی حقوقی و واکنشهای ژورنالیستی، نسبت به حمله دیدگاهها "بینشی کل نگر و خدا محور" داشته و امروز، به فعالیتهای آگاه سازی اعضای مجموعه پرداخته و از کم و کیف وقایعی که عموما دوستان... صرفا و فقط و فقط روی مسئله عرفان ح.ل.ق.ه متمرکز و برخی تصور کرده پرونده و موارد اتهام منتسب فقط به استاد بوده و بس ! می پردازند !

اما با نگاهی دیگر می توان پی برد، وقتی تفکر و سنگ بنای آگاهی ( اینتریونیورسالی ) را در این زمان بنا گذاشته می شود، مسلما نه تنها جامعه ما بلکه تمام دنیا به آن واکنش های متفاوت و متناسب با وضعیت موجود خود ( تضادها ی بینشی و رفتاری خود به مانند یک بیمار ) از خود نشان خواهند داد؛ و امروز همه قدرتهای جهانی عزم جزم کرده با لطایف الحیل، حتی با نام های فریبنده سازمان حقوق بشر، با پشتیبانی عظیم رسانه ای، که هدفی جز به بند کشیدن نوین " حتی تحت عنوان نظم و نظامهای نوین جهانی " انسان و انسانیت نبوده و نیست با به سلطه و در خدمت در آوردن نظامهای وحدت گرای مستقل و آزاد اندیش؛ ( وام نگرفته از بینش های معمول و متداول ) سرانجام راهی برای کنترل یانابودی و حذف آن ندارند!

امروز به جهان اطراف خود نگاه کنیم ! نه به یک شهر و استان و کشور ! به کل جهان ! امروزه اصلاح الگوی خواب برای تمام مردم جهان اتفاق افتاده و پس این خواب عظیم در بیداری نسبی بر حسب " عادت " به دنبال " تعبیری " برای آن می گردند و تغییر بینش در " انتخابهایشان " و تغییر " طبایع " نرم افزاری مرسوم بین جوامع و ملتها ! آنها شاید ندانند که چه می خواهند، اما احساس " سرگشتگی و گمگشتگی می کنند" (( و بقول استاد گرامی پس از اینهمه علم ! بشر امروز دنبال بند ناف خود می گردد و همه اطلاعات و خود را در آن می بیند )) و شاید ندانند گمگشته آنها همان انسان و انسانیت است و بند نافش یا همان ریسمان الهی در وحدت است و متصل به خالق هستی که از او رزق و روزی و دانش و معرفت آکاهی و کمال می گیرد .

اما مردم جهان فهمیده اند و می دانند که به " تغییر " نیاز دارند و خسته از ادامه کسالت بار عادات فردی و جمعی. انتشار تشعشعات دفاعی در روح جمعی عوامل شبکه قدرت در جهان را به آن وا داشته تا با منبع و منابع انتشار این شعور به ستیز برخیزند. امروز از سلاح کم هزینه و کارآمد همیشگی و کهنه خود یعنی نفاق، ایجاد بدبینی و تقویت منیتها ( همان ابزارهای شیطانی ) استفاده نموده و با حفاظهای( چندین لایه خود) وارد میدان شعوری و کمال شده، بالطبع همیشه بذر نا امیدی و وسواس و عجله را در ضمیر و بستر ناخودآگاه به خودآگاه نیامده، و آماده رویش واکنش سریع رفتاری پاشیده؛ ولی خود همیشه امیدوار است و صبور و آگاه و شک ندارد غفلت همیشه راه نفوذ و تسخیر را می گشاید . فرمایشات استاد عزیز همیشه به سمت (سلّو ) و رهایی و شناوری ( سبّح لله ) بوده و هست و آغاز روزی بنام کلاس بی کلاسی و سرآغاز یک رویارویی سنگین تاریخ بشری در برش و بستری از زمان بین کمال و ضد کمال که شاید امروز نسیمی از آن طوفان به مشام می رسد.

هنوز ترفندها رو نشده و حیله ها و نیرنگها در راه است و پایان آن نیست ! ساده اندیشی است تمام توان خود را از بی نهایت کالبد وجودی، متاثر فقط از کالبد روانی خود شویم و احساس بر ما غلبه کند ! چرا که غیرارگانیک ها و حتی ارگانیک های قدرت طلب ! درکی از احساس ندارند ! اما از قابلیتها و ضعفهای این کالبد لطیف احساس و روان آگاهی کامل دارند. امروز بر ماست که " نظر " بلند و نافذ خود را، حتی در تغییر نرم افزارهای وجود بی پایان انسان ( که همه تجربه کرده ایم )، معطوف به نگاه های سطحی نکنیم؛ عمقی نگری و غواصی در اقیانوس بیکران آگاهی اینتریونیورسالی و مقابله با موجهای طوفنده را بیاموزیم، باشد که گنجهای معرفتی آن را بیابیم.

کار در روح جمعی این بستر عظیم و لایتناهی هستی را باور کنیم و با تکرار پیام "
نظر" در این بستر چون اقیانوس مواج و قوام و دوام بخشیم به امید آنکه همه شناور " سبح لله ما فى السماوات وما فى الارض " باشیم که " وهو العزيز الحكيم"

با تشکر از : همفازی

Buzz it!Digg it!Share in FacebookTweet it!

+1
Powered by www.mahsanco.ir

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مقالات استاد محمد علي طاهري

گزيده

ورود اعضا / عضویت

نظرسنجی

آيا بيماري هاي شما با فرادرماني درمان شده اند؟

آمار بازدیدکنندگان

566554518
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه قبل
مجموع
8369
9635
37905
17494627
173843
316947
566554518

Server Time: 2020-02-18 22:10:38

Google Translator

معرفی سایت به دوستان


Design BY ErfaneKeihani.tk