فقط با این آدرس وارد سایت شوید

آدرس اصلی 
سايت سايمنتولوژي - فرادرماني
WWW.ERFANEKEIHANI.COM

مقالات سایت

 

بازي هاي پنهان شيطان و شبکه منفي - ( مسخ 4 ) 
 
در قسمت قبل به بررسي بازي هاي رسانه اي شيطان پرستان پرداختيم و نتيجه گرفتيم که نفوذ آنها در ما از چه قواعدي پيروي مي کند.
در اين قسمت به بازي چهارم شيطان پرستان که داراي ارتباط تنگاتنگي با فيلم ها مي باشد مي پردازيم . . .
 
بازي چهارم شيطان پرستان مسخ افراد از طريق عرضه بازي هاي رايانه اي و کنسولهاي بازي مي باشد. در ابتداي اين موضوع بايد اشاره کرد که توصيه مي شود با دقت مطالب را خوانده و به مفاهيم آن پي ببريد.
 
در اين بازي در حقيقت شيطان پرستان از خود، بازي بهره مي گيرند. روش کار در اين مدل اينگونه است که اين گروه ها بر مبناي بيشتر فيلم هايي که ساخته مي شوند اقدام به تهيه بازي آن نيز مي کنند و اين ترفند را بيشتر براي گروه هاي کودک، نوجوان و جوان جوامع به کار مي برند. براي تحقق اين هدف اين گروه ها با صرف هزينه هاي هنگفت به شرکت هاي سازنده بازي و گاهي حتي با خريد کامل اين شرکت ها اقدام به نشر مباني فکري و اعتقادي و انجام اعمال شيطاني خود از اين طريق مي نمايند. به عنوان مثالي شرکت GameLoft شرکتي است که بازي هايي را با آرم هاي شيطان پرستان توليد و عرضه مي نمايد.
 
اگر به طور کارشناسانه به اين موضوع نگاه کنيم مي بينيم که افرادي که به بازي هاي رايانه اي و کنسولهاي بازي مي پردازند بنا به نوع بازي تحت تأثيراتي قرار مي گيرند که در طول زمان باعث مشکلاتي براي اين افراد مي شود. به عنوان مثال کسي که يک بازي اکشن را انتخاب مي کند در حين بازي تحت تأثير هيجانات مختلف قرار مي گيرد و در حقيقت مسخ مي شود. در صورتي که مايه ي اصلي بازي بيشتر به سمت خشونت باشد مشاهده مي شود که فرد پس از مدتي از انجام اين بازي در طي روزهاي مختلف اقدام به تقليد از بعضي حرکات شخصيت هاي اين بازي ها مي نمايد، که اين موضوع علاوه بر اثرات منفي کوتاه مدت، اگر ادامه يابد منجر به مسائل گسترده تري در دراز مدت هم مي شود از جمله اينکه فرد آن قدر در خشونت غرق مي شود که ممکن است در زندگي روزمره خود هم با يک عصبانيت کوچک دست به اعمال فاجعه آميزي بزند يا اينکه ممکن است در اثر مسخ و تسخير زياد دچار بيماري هاي ذهني شديد شده و به دنبال آن نيز فرد دچار افسردگي خواهد شد، يا اينکه دچار بدخوابي و ديدن کابوس در حين خواب مي شود و پس از بيداري صحنه هايي که در خواب مشاهده شده است باعث اختلال در زندگي روزمره فرد به دليل ذهنيت مسمومش مي شود. اصولاً براساس آنچه که خود مشاهده نمودم افرادي که بيشتر به بازي هاي اکشن با موضوع خشونت و کشتار مي پردازند نسبت به ساير افراد هم سن و سال خود داراي خشونت بيشتري مي باشند که حتي ممکن است اين خشونت در محيط خانه هم بروز نمايد.
 
از اثرات مخرب اکثر اين بازي ها افسردگي مي باشد که جزء جدايي ناپذير آنها مي باشد. يعني فردي که زمان زيادي را صرف بازي هاي جنگي اکشن مي نمايد و اين عمل را به صورت مداوم ادامه مي دهد به دليل تسخيرهاي زيادي که در حين بازي روي او صورت مي گيرد و مسخ هايي که به واسطه هدف سازنده آن صورت مي گيرد فرد به تدريج از خانواده خود دور مي شود و در محيط جامعه هم نه به درستي ظاهر مي شود و نه توانايي برقراري ارتباط درست را با ديگران دارد.
متأسفانه در بعضي بازي ها به صورت کاملاً مشهود از علايم شيطان پرستي و شيطان استفاده مي شود و چون اين علايم آلوده به مسائل مختلفي مي باشند فرد با اولين نگاه، خود به خود در فاز منفي قرار گرفته و مسخ روي او به سادگي صورت مي گيرد.
 
در نگاهي ديگر مي بينيم که اين گروه ها ابتدا با ساخت فيلم افراد را ترغيب به تماشاي آن نموده و سپس پس از جلب تماشاگران با عرضه بازي همان فيلم به بازارهاي جهاني علاوه بر دريافت سودهاي هنگفت به اهداف شيطاني خود نيز دست مي يابند.
 
در ساليان اخير هم اگر به بازار بازي هاي رايانه اي و کنسولهاي بازي سري بزنيم مي بينيم که اکثر بازي ها داراي موضوع خشونت و کشتار مي باشند و بازي هايي هم که داراي چنين موضوعي نيستند به مسائل ديگر آلوده مي باشند. البته نکته اي که نبايد آن را فراموش کرد اين است که نمي توان همه ي بازي ها را ساخته و پرداخته گروه هاي شيطان پرست دانست، اما اکثر بازي ها با موضوعات منفي مي باشند، حتي بازي هايي که در آن عملاً از هيچ خشونتي بهره گرفته نشده است.
 
بنابراين در انتها مي توانيم اينگونه نتيجه بگيرم که بازي هاي رايانه اي و کنسولهاي مختلف بازي به عنوان روش ديگر شيطان پرستان يک بازي گسترده و زيرکانه اي مي باشد که شناخت آن و تصميم گيري صحيح در مورد آن مي تواند ما را از اثرات مخرب مسخ و تسخير که موضوعات جدي و اصولي هستند نجات داده و باعث شود که بتوانيم زندگي را آنگونه که هست ببينيم.
 
Buzz it!Digg it!Share in FacebookTweet it!

+1
Powered by www.mahsanco.ir

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مقالات استاد محمد علي طاهري

گزيده

ورود اعضا / عضویت

نظرسنجی

آيا بيماري هاي شما با فرادرماني درمان شده اند؟

آمار بازدیدکنندگان

566342392
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه قبل
مجموع
1932
9039
30453
17280692
278664
314100
566342392

Server Time: 2020-01-28 05:21:22

Google Translator

معرفی سایت به دوستان


Design BY ErfaneKeihani.tk