فقط با این آدرس وارد سایت شوید

آدرس اصلی 
سايت سايمنتولوژي - فرادرماني
WWW.ERFANEKEIHANI.COM

اخبار

اطلاعیه خطاب به مجموعه 26 - 8 - 1398

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
به نام بي نام او
قابل توجه همراهان محترم عرفان کيهاني (حلقه)
گروه خبري سايت
اطلاعیه خطاب به مجموعه 26 - 8 - 1398 
به نام خد ا
 
دوستان عزیز مجموعه عرفان حلقه
با سلام و نثار دعای خیر
همانطوری که مطلع هستید در روزهای اخیر یکی از مربی های عرفان حلقه آقای فریدون رزم آور،  در شرایط جاری و با نهایت سوءاستفاده از شرایط ویژه امنیتی پیرامون بنده و اطلاع کامل از عدم  امکان پاسخگویی من به واسطه این وضعیت و محدودیت های بنده، با اقدام به فرار ی رو به جلو  بمنظور پوشش دادن به خیانتها، انحرافات، طرح ادعاهای بی اسا س مبنی بر داشت نارتباط و رسالت ویژه از طرف من!!! بمنظور سوءاستفاده های گوناگون و...، 
همکاری موثر با مامورین امنیتی در خلال سالهای گذشت ه بر علیه اینجانب با این هدف که زنده از  دست آنها خارج نشوم تا بتواند به مقاصد صرفا مادی خود برسد و .. . که در این برهه نیز تحت  عنوان طرح سوال و انتقاد اقدام به نشراکاذیب، تهمت و افترا و دنبال کردن طرح توطئه از قبل  طراحی شده و هماهنگ جدیدی با ... نمودند که در نهایت، پس از چند روز تحمل بی احترامی ای ایشان به این مجموعه سرانجام امروز، اخراج ایشان ا ز سمت شاگردی اینجانب و عضویت در  این مجموعه را به طور رسمی خطاب به نامبرده ابلاغ گردید.
 
از اینرو، به شما دوستان محترم مجموعه، ضمن اطلاع این موضوع د رجهت جلوگیری سوءاستفاده  های آتی نامبرده، خواهشمند است از معرفی افرادبه ایشان به عنوان مربی عرفان حلقه خوداری و به همه توصیه نمایید که مراقب باشند افراد خائن، فرصت طلب، غیر امانت دار و... با مظلوم  نمایی،آنها را وارد ماجراهای توطئه آمیز و منافقانه نکنند و فریب حمایت های سایتها و افراد جعلی را نخورند. با توجه به آشکار شدن این دسیسه ها انتظار می رود از این پس فعالیت های مشکوک  و سم پاشی ها و .. . از طریق اینگونه سایتها و اشخاص )فیک( به شدت رو به گسترش بگذارد که  درخواست میکنم به اینگونه سایتها و اشخاص پاسخی داده نشود تا همه بدانند که باید با  شخصیت حقیقی خودباید به میدان بیایند نه از طریق پنهان شدن در پشت چهره های جعلی و  تاخت و تاز شجاعانه از این طریق!! !
 
با آرزوی توفیق الهی
 
محمد علی طاهر ی
2019 - 11-17 میلادی برابر با 26 - 8 - 1398 خورشید ی
 
 
 
 

کانال تلگرام سايت

Buzz it!Digg it!Share in FacebookTweet it!

+1
Powered by www.mahsanco.ir

مقالات استاد محمد علي طاهري

گزيده

ورود اعضا / عضویت

نظرسنجی

آيا بيماري هاي شما با فرادرماني درمان شده اند؟

آمار بازدیدکنندگان

566559470
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه قبل
مجموع
4234
9087
42857
17494627
178795
316947
566559470

Server Time: 2020-02-19 11:36:27

Google Translator

معرفی سایت به دوستان


Design BY ErfaneKeihani.tk